Netflix kontra Amazon Prime

Netflix kontra Amazon Prime

Netflix vs Amazon Prime Instant Video: Która usługa strumieniowania wideo jest najlepsza? Przyjrzyjmy się.

Większość ludzi myśli o Netflixie, jeśli chodzi o strumieniowe przesyłanie danych. Ale w ostatnich latach, Amazon wykonał wspaniałą robotę rzucając wyzwanie panującemu królowi VOD za pomocą własnej usługi Prime Instant Video.

Teraz wspaniałe oryginalne serie są dostępne w obu serwisach, a Netflix jest gospodarzem tak przebojowych pokazów jak House of Cards and Stranger Things czy Amazon, który zapewnia tak doskonałe programowanie jak Transparent i Bosch.

Wszystko to jest wspaniałe, ale nie oznacza to, że będziesz potrzebował dwóch abonamentów, jeśli chcesz nadążyć za wszystkimi nowymi programami, nie wspominając już o wachlarzu filmów oferowanych na obu platformach.

A dla niektórych, płacenie za dwie podpunkty po prostu nie jest opcją, pozostawiając wielu potencjalnych klientów do wyboru. Jeśli tak się stanie, zdecydowaliśmy się pomóc wam przewodnikiem po Netflixie i Amazonce Prime Video. Tak porównują się te dwie usługi:

Netflix vs Amazon Video – ustalanie cen
To się komplikuje, więc podzieliliśmy darmowe testy dostępne dla każdej usługi, a następnie przedstawiliśmy różne opcje podkryptów dla obu:

Bezpłatne testy Amazon Prime

Jedną z najważniejszych kwestii jest to, że zarówno Netflix, jak i Amazon Video oferują darmowe testy. Netflix oferuje bezpłatny miesiąc, a Amazon oferuje 30-dniowy bezpłatny test członkostwa w programie Prime.